Національний фармацевтичний університет, м. Харків, КАФЕДРА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

Новини

16.09.2018

Колектив кафедри ФММ вітає доцента Бондарєву Ірину Василівну з успішним складанням міжнародного іспиту FCE (First Certificate in English) та отриманням відповідного сертифікату у Premier Palace Hotel Kharkiv. Бажаємо творчої наснаги та здійснення усіх мрій!

99 (3)

 

15 вересня 201р.

З 2014 р. саме кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту стала одним із першим учасників «Наукових пікніків», до яких на цей час долучилися й інші кафедри університету. 15 вересня 2018 р. колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту (завідувач кафедри проф. Малий В.В. та доц. Малініна Н.Г.) вкотре прийняв участь у VIII «Наукових пікніках». «Наукові пікніки» представляють науку під відкритим небом для широкого кола глядачів, як дітей дошкільного віку, школярів так і їхніх батьків. Аудиторія глядачів кожного року складає не менше 20 тис. відвідувачів. Кафедрою представлена інтерактивна програма, яка передбачає активне залучення глядачів. Проведено мастер клас «Мерчандайзинг: товаром в обличчя»: ознайомлення на наочних прикладах з використанням упаковок лікарських препаратів з принципами мерчандайзингу, які використовуються в аптеці та мастер клас «Як кольори впливають на купівлю товарів?»

  8-18 (2) 8 (3) 

15 вересня 2018 р.

Шановні колеги! Щиросердно вітаємо вас з Днем фармацевтичного працівника! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги! Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

 з повагою, завідувач проф. Малий Володимир Валентинович та колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту

1

14 вересня 2018 р.

Відвідування студентами 1 та 6 курсу спеціальності «Маркетинг» та доц. Бондарєвою І.В. та доц. Рогулею О.Ю. практичного психолога Пляку Л.В. Прочитано тренінгза темою «Пізнай себе».

6

13 вересня 2018 р. в малій залі театрально-концертного центру відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника України! Колектив кафедри ФММ щиро вітає доцента Тіманюк Ірину Володимирівну з отриманням ПОДЯКИ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ! Бажаємо творчої наснаги і здійснення усіх мрій!

8 8-20

7 вересня 2018 р.

Відвідування музею фармації НФаУ доцентами кафедри ФММ Бондарєвою І.В. та Тіманюк І.В. й студентами 1 курсу спеціальності «Маркетинг».

4 (1) 4 (2)

1 вересня 2018 р.

Колектив кафедри ФММ вітає студентів та викладачів зі Святом 1 вересня! Бажаємо міцного здоров’я, щастя та здійснення усіх мрій!

3

Колектив кафедри ФММ щиро вітає доцента Дорохову Людмилу Петрівну з отриманням диплому ІІІ ступеня «Кращий кандидат наук НФаУ»! Бажаємо Вам кар’єрного росту, стабільного благополуччя, повного достатку фінансів та щасливих моментів у житті. Нехай продуктивна робота приводить до успіху, нехай буде легко крокувати до своїх мрій!

2 (2) 2

16 травня 2018 р.

Колектив кафедри ФММ отримав подяку за активну участь у виставці-презентації наукових досягнень НФаУ!

1

14.06.2018 р.

Вітаємо випускників спеціальності 8.120201 Фармація іноземного факультету із офіційним захистом магістерських робіт на кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, здійснення всього запланованого! Зараз озираючись на все пережите разом, хочеться побажати Вам не втрачати амбіцій і енергії, та з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і свої можливості. З упевненістю хочемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи. Вітаємо Вас з випускним! Бажаємо удачі в підкоренні нових вершин!

36 (1) 36 (3) 36 (11)36 (7) 36 (9)   36 (12)36 (10)

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту © 2015 Напишіть нам