Національний фармацевтичний університет, м. Харків

Закордонні відрядження

 19.10.2015 р.

Делегація НФаУ у складі доцентів каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В. та Бондарєвої І.В. прийняли участь у Міжнародній конференції «70th Anniversary of the UN – Current and Future Challenges», яка відбувалась на базі університету Коменського (Братислава, Словаччина).

На відкритті конференції було представлено доповідь Генерального Секретаря ООН  Пан Гі-Муна (Ban Ki-moon). Також під час конференції Генеральному Секретарю ООН Пан Гі-Муну було присуджено звання почесного доктора «doctor honoris causa».

53 56

За трибуною: Генеральний Секретар ООН – Пан Гі-Мун

54 55

60 59 57 58

Делегація НФаУ (зліва направо): А.В. Волкова, А.В. Черкашина, І.В. Бондарєва, І.В. Тіманюк

З метою розвитку міжнародного співробітництва між НФаУ та університетом Коменського (Братислава, Словаччина) було проведено переговори щодо співпраці та надано інформацію про НФаУ.

61

Делегація НФаУ та представник університету Коменського

(зліва направо): А.В. Черкашина, І.В. Бондарєва, А.В. Волкова, Д. Зубєрова, І.В. Тіманюк

62 63

18.10.2015-21.10.2015 р.

Співробітники НФаУ у складі доцента каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В., доцента каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту Бондарєвої І.В., доцента каф. соціальної фармації Волкової А.В. та асистента каф. соціальної фармації Черкашиної А.В. пройшли міжнародне стажування на базі Академічного співтовариства Михайла Балудянського в галузі перспективних тенденцій наукових досліджень та сучасних методів викладання (72 години), що відбувалось у м. Братислава (Словаччина).

48 47

Сертифікати міжнародного стажування

Під час стажування було відвідано музей фармації «RedCrayfishPharmacy» у м. Братислава, де представлено більше 8500 музейних експонатів, присвячених історії розвитку та становлення фармацевтичної справи (http://mmb.pano3d.eu/muzeum_farmacie.html).

51 52

17.10.2015-22.10.2015 р.

Делегація НФаУ у складі доцента каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В., доцента каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту Бондарєвої І.В., доцента каф. соціальної фармації Волкової А.В. та асистента каф. соціальної фармації Черкашиної А.В. прийняли участь у Міжнародній науковій конференції «Perspective trends in scientific research-2015», яка відбувалась у м. Братислава та м. Кошица (Словаччина).

37 38

Президент Академічного співтовариства Міхала Балудянського, професор Міхал Вархола з доповіддю на відкритті конференції

 39

Делегація НФаУ (зліва направо): І.В. Тіманюк, А.В. Черкашина, І.В. Бондарєва, А.В. Волкова

  40414443    

На конференції було представлено доповіді представників Словацької Республіки та України, делегати НФаУ виступи з доповідями у секції «Перспективні напрямки наукових досліджень у медицині та фармації». За результатами конференції опубліковані матеріали конференції та отримано сертифікати учасників.

11-12.06.2015 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна приймала участь в First International Conference «Pharmacy today and tomorrow Theory and Practice» в Люблінському медичному університеті (Польща) зі стендовою доповіддю «Approaches to formation of the list of medicines which are purchased with state funds». За результатами конференції отримано сертифікат учасника та опубліковані тези.

021img06-15 011img06-15

28-29.05.2015 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна виступила з доповіддю на тему: “Освітня модель КазНМУ очима візитинг-професора” в V науково-практичній конференції з міжнародною участю «Модель медичної освіти КазНМУ: досягнення та перспективи» в Казахському національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова, м Алмати, Казахстан. За результатами конференції отримано сертифікат учасника.

031img06-15

Травень 2015 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна провела майстер-клас на тему “Збутова діяльність фармацевтичних підприємств” на модулі “Фармацевт-менеджер” в Казахському національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова, м. Алмати, Казахстан.

051img06-15 041img06-15

25-28 листопада 2014 р.

Делегація у складі завідувача кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту доц. Малого В.В., завідувача кафедри управління та економіки підприємства проф. Посилкіної О.В. та доц. кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В. відвідали університет ім. Масарика (Чехія, м. Брно) з метою підписання двостороннього договору про співпрацю; обміну досвідом в галузі підготовки кадрів; з питань проходження навчальної та виробничої практики студентів; презентації вищої освіти в Україні на прикладі НФаУ та збільшення контингенту студентів, що навчаються в НФаУ; встановлення нових контактів з метою подальшого наукового співробітництва. Проведено низку зустрічей з керівництвомфакультету економіки та управління університету ім. Масарика.

26

 

(more…)

14 листопада 2014 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна провела майстер-клас на тему “Нові підходи до формування раціональної фармакотерапії при лікуванні антибактеріальними лікарськими засобами” в Ташкентському фармацевтичному інституті.

20-21nov

13 листопада 2014 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна провела семінар “Вимоги GMP до контролю якості при виробництві лікарських засобів” в Ташкентському фармацевтичному інституті.

11-12 листопада 2014

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна виступила на конференції «Інтеграція освіти, науки та виробництва у фармації», Ташкентський фармацевтичний інститут з доповіддю “Управління галузевими ризиками на етапах реалізації та споживання лікарських засобів”.

19-21nov

Листопад 2014 р.

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна на модулі “Фармацевт-менеджер” зі студентами 5-го курсу, російськомовне відділення в Казахському національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова, м Алмати, Казахстан.

18-21nov

17-18 вересня 2014

Професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна в якості зарубіжного фахівця брала участь у «Казахстанський форум фармакопей світу», який проходив у Казахському національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова, м Алмати, Казахстан. У форумі брали участь представники з різних країн світу: Казахстану, України, Росії, США, Японії, Індії, Китаю, Таїланду, Киргизії, Узбекистану та ін.

В рамках міжнародного форуму професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ Євтушенко Олена Миколаївна брала участь у Круглому столі «Фармакопеї світу в науці та освіті».

IMG_5035 Доцент кафедри менеджменту та маркетингу у фармації Тіманюк Ірина Володимирівна приймала участь у міжнародній конференції освіти і соціальних наук, яка проводилась 3-5 лютого 2014 р. у м. Стамбул, Туреччина.

(more…)

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту © 2015-2019 Напишіть нам