Закордонні відрядження

25-28 листопада 2014 р.

Делегація у складі завідувача кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту доц. Малого В.В., завідувача кафедри управління та економіки підприємства проф. Посилкіної О.В. та доц. кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В. відвідали університет ім. Масарика (Чехія, м. Брно) з метою підписання двостороннього договору про співпрацю; обміну досвідом в галузі підготовки кадрів; з питань проходження навчальної та виробничої практики студентів; презентації вищої освіти в Україні на прикладі НФаУ та збільшення контингенту студентів, що навчаються в НФаУ; встановлення нових контактів з метою подальшого наукового співробітництва. Проведено низку зустрічей з керівництвомфакультету економіки та управління університету ім. Масарика.