Національний фармацевтичний університет, м. Харків, КАФЕДРА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

24-25 травня 2018 року

Доц. Ольховська А.Б. взяла участь у 7 Міжнародному фармацевтичному форумі «Аптеки світу-2018», який пройшов в м. Одеса. Програма форуму включала 5 сесій, в рамках яких були представлені доповіді стейкхолдерів з України, Білорусії, Польщі, Єгипту, Румунії щодо нагальних питань фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я. Розглядалися питання щодо сучасної та майбутньої моделі аптечної справи в Україні, актуальні регуляторні питання  між виробниками лікарських засобів та роздрібним сектором, окремий блок було присвячено фармацевтичній освіті, проблемам підготовки фармацевтичних кадрів, юридичним аспектам  аптечної діяльності, економіці аптечних підприємств  та питанням фармацевтичного маркетингу, зокрема просування лікарських засобів в епоху цифрових технологій. Фармацевтичний форум об’єднав представників регуляторних органів України, виробників та дистриб’юторів лікарських засобів, аптечних мереж, освітніх закладів вищої освіти, компанії фармацевтичного маркетингу, професійних асоціацій та громадських об’єднань, експертів фармацевтичного ринку.

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту © 2015 Напишіть нам