Національний фармацевтичний університет, м. Харків, КАФЕДРА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

15 вересня 201р.

З 2014 р. саме кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту стала одним із першим учасників «Наукових пікніків», до яких на цей час долучилися й інші кафедри університету. 15 вересня 2018 р. колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту (завідувач кафедри проф. Малий В.В. та доц. Малініна Н.Г.) вкотре прийняв участь у VIII «Наукових пікніках». «Наукові пікніки» представляють науку під відкритим небом для широкого кола глядачів, як дітей дошкільного віку, школярів так і їхніх батьків. Аудиторія глядачів кожного року складає не менше 20 тис. відвідувачів. Кафедрою представлена інтерактивна програма, яка передбачає активне залучення глядачів. Проведено мастер клас «Мерчандайзинг: товаром в обличчя»: ознайомлення на наочних прикладах з використанням упаковок лікарських препаратів з принципами мерчандайзингу, які використовуються в аптеці та мастер клас «Як кольори впливають на купівлю товарів?»

8-18 (2) 8 (3)

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту © 2015 Напишіть нам