21.03.2019 Професор кафедри ФММ Євтушенко О.М. і студенти 4 курсу 9 групи спеціальності “Фармація” відвідали автоматизований склад мережі аптек “9-1-1”

21.03.2019

Професор кафедри ФММ Євтушенко О.М. і студенти 4 курсу 9 групи спеціальності “Фармація” в рамках ознайомлення з дисципліною “Фармацевтичний маркетинг і менеджмент” відвідали автоматизований склад мережі аптек “9-1-1”. Ознайомилися з системою приймання, зберігання лікарських засобів і виробів мед. призначення, а також системою формування замовлень, упаковкою, контролем відвантаження. У навчальному класі фірми студенти ознайомилися з програмним забезпеченням складу і отримали відповіді на питання, пов’язані не лише зі складським обліком, а й з управлінням персоналом, системою мотивації та ін.

21.03.2019  Професор кафедри ФММ Євтушенко О.М. і студенти 4 курсу 9 групи спеціальності "Фармація" відвідали автоматизований склад мережі аптек "9-1-1" 21.03.2019  Професор кафедри ФММ Євтушенко О.М. і студенти 4 курсу 9 групи спеціальності "Фармація" відвідали автоматизований склад мережі аптек "9-1-1" 21.03.2019  Професор кафедри ФММ Євтушенко О.М. і студенти 4 курсу 9 групи спеціальності "Фармація" відвідали автоматизований склад мережі аптек "9-1-1"

15.03.2019

Кафедрою ФММ (доц. Жадько С.В., доц. Малініна Н.Г.) разом з відділом практики та сприяння працевлаштуванню організована екскурсія студентів спеціальності “Клінічна фармація” і “Маркетинг” на ПФ “Гамма 55”.

Екскурсія проведена керівником учбового центу аптечної мережі “9-1-1” Сіврюковим О.В.

Студенти ознайомилися з програмним забезпеченням робочого місця провізора, особливостями сервісного обслуговування в аптечній мережі “9-1-1”, відвідали сучасний аптечний склад.