2013-2014

• Проведення Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики», в якій прийняли участь представники з України, США, Казахстану Єгипту, Лівану, Нігерії, Польщі, Сирії, Судану, Уганди, Колумбії, Марокко.

Кафедра приймала участь у таких міжнародних наукових та освітніх заходах:

2013-2014

• доц. Тіманюк І.В. − голова секції «Бізнес, менеджмент, комерція та маркетинг» в рамках Міжнародної конференції «Образование и социальные науки» (Туреччина (Стамбул)) та виступила з доповіддю;
  • конференції у Казахстані, Швейцарії, Узбекистані;
  • дистанційних практичних семінарах;
  • вебінарах (Ірландія).
  • Здійснювалось співробітництво з вищими навчальними закладами зарубіжних країн з метою обміну досвідом, організації наукової роботи, розробки та втілення спільних програм.
  • В рамках ІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики» прийом іноземних учасників (Таджикистан) на кафедрі із нагородження дипломами за кращу доповідь та вручення цінних подарунків.