2016-2017

• Проведення V Міжнародної науково-практичної  дистанційної конференції «Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики», в якій прийняли участь представники з 14 країн (Республіка Казахстан, Республіка Польща, Республіка Узбекистан, Марокко, Туніс, Ірак, Туреччина, Судан, Ліван, Єгипет, Швеція, Республіка Білорусь та ін.).
  • Міжнародне стажування протягом 6 місяців (01.06.2016 – 30.11.2016 рр.) на базі International Institute of Innovations «Science–Education–Development» (Warsaw, Poland) за напрямком «Medicine and Pharmacy. Marketing in the Modern Economy, Science, Education and Practice. Management of Pharmaceutical Marketing» обсягом 150 год. (доц. Ольховська А.Б.).
  • Участь у тренінгу за підтримки програми співпраці з Німеччіною за темою: «Capacity development on care provision to elderly people: training of trainers».
  • Проведення практичного тренінгу «Програмне забезпечення фармацевтичної практики у діяльності аптечної мережі« 9-1-1 »з фахівцямі ПФ« Гамма-55 »для магістрантів Казахського національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова.
  • Участь в VI українсько-польському соціальному проекті «Наукові пікнікі в Україні».
  • Подання аплікаційної заявка на отримання гранту (доц. Тіманюк І.В.).
  • Висвітлення наукових досягнень науковців кафедри на міжнародному рівні (Німеччина, Португалія, Польща, Іспанія, Угорщина, Чехія, Туреччина, Індія, Білорусь, Казахстан та ін.).
  • Участь у міжнародних науково-практичних конференціях.