Вітаємо випускників спеціальності 8.120201 із офіційним захистом магістерських робіт

11.06.2019 р.

Вітаємо випускників спеціальності 8.120201 Фармація іноземного факультету із офіційним захистом магістерських робіт на кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, здійснення всього запланованого! Зараз озираючись на все пережите разом, хочеться побажати Вам не втрачати амбіцій і енергії, та з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і свої можливості. З упевненістю хочемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи. Вітаємо Вас з випускним! Бажаємо удачі в підкоренні нових вершин!