17 жовтня 2019 р. стажування доцента з «Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова» (м. Алмати)

17 жовтня 2019 р.

На кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ розпочато стажування доцента кафедри інтегрованих систем економіки і менеджменту та маркетингу в охороні здоров’я та фармації НАО «Казахський національний медичний університет імені С.Д. Асфендіярова» (м. Алмати) Сатаєвої Лариси Габбасівни. Метою стажування є набуття нових професійних компетенцій в викладанні спеціальних дисциплін; розширення і оновлення практичних і теоретичних знань по викладанню фармацевтичного маркетингу та менеджменту.

17 жовтня 2019 р.   стажування доцента з «Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова» (м. Алмати) 17 жовтня 2019 р.   стажування доцента з «Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова» (м. Алмати)