Лютий 2020 р.

Лютий 2020 р. Викладачі кафедри доц. Малініна Н. Г., доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А.А. провели лекцію про нерозповсюдження коронавірусу на території України. Лютий 2020 р. Викладачі кафедри доц. Малініна Н. Г., доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А.А. провели лекцію про нерозповсюдження коронавірусу на території України. Лютий 2020 р. Викладачі кафедри доц. Малініна Н. Г., доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А.А. провели лекцію про нерозповсюдження коронавірусу на території України.