Останні новини

25 березня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева у складі команди науково-педагогічних працівників Національного фармацевтичного університету взяла участь у проєкті Метрошкола «Чарівний світ фармації» – весна 2024. Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м. Харків було проведено науково-популярну лекцію-тренінг на тему “Команда – це ми. Або креативний тімбілдінг для школярів!” Учасники мали можливість познайомитися з основами командоутворення, історією розвитку, принципами та сучасними видами тімбілдінгу, а також в ігровій формі навчитись працювати в команді для досягнення спільної мети і оцінити власну здатність до командної роботи. Всі учасники отримали подарунки і багато позитивних емоцій. Дякуємо вчителям та учням за активність і небайдуждість, а також організаторам заходу за можливість спілкування з талановитою молоддю Харківщини!