9-10 вересня 2021 р. за сприяння кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національний фармацевтичний університет відвідала делегація Ташкентського фармацевтичного інституту (Узбекистан), в складі якої ректор Різаєв Камал, проректор з практичної роботи Ганієва Хілола та завідувач кафедри технології лікарських форм Карієва Єкут.

9 вересня 2021 р. відбулось офіційне підписання угоди про співробітництво між ректором Національного фармацевтичного університету Аллою Котвіцькою та ректором Ташкентського фармацевтичного інституту Різаєвим Камалом. У рамках візиту були обговорені питання подальшого розвитку академічної мобільності здобувачів вищої освіти і професорсько-викладацького складу, а також перспективи спільного виконання наукових проєктів.

9-10 вересня 2021 р. за сприяння кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національний фармацевтичний університет відвідала делегація Ташкентського фармацевтичного інституту (Узбекистан) 9-10 вересня 2021 р. за сприяння кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національний фармацевтичний університет відвідала делегація Ташкентського фармацевтичного інституту (Узбекистан) 9-10 вересня 2021 р. за сприяння кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національний фармацевтичний університет відвідала делегація Ташкентського фармацевтичного інституту (Узбекистан)