17 лютого 2022 року на кафедрі ФММ Олексій Жадан провів гру-тренінг «Життєвий Капітал» для здобувачів 4 курсу фармацевтичного факультету

17 лютого 2022 року на кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу НФаУ відбувся цікавий захід. В рамках співпраці нашого університету та Ротарі до нас приїхав Олексій Жадан і провів дивовижну гру-тренінг «Життєвий Капітал» для здобувачів 4 курсу фармацевтичного факультету. Це гра-симулятор, яка допомагає молодому поколінню проаналізувати свої фінансові можливості та виявити для себе напрямки розвитку. За відгуками наших здобувачів, гра дозволила їм зрозуміти, що потрібно особисто кожному з них задля досягнення фінансового успіху. Крім того, це був урок розвитку підприємницького мислення, побудови взаємин з бізнес-партнерами, а не з друзями.

Величезна подяка тренеру Олексію, за проведення гри, професійні коментарі та живий формат, який дав можливість повністю поринути у події гри.