17 вересня 2021 р.  Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. прийняла участь у Міжнародному фестивалі маркетингових технологій “Remarketing”

17 вересня 2021 р.   Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. прийняла участь у Міжнародному фестивалі маркетингових технологій "Remarketing"

17 вересня 2021 р.

Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. прийняла участь у Міжнародному фестивалі маркетингових технологій “Remarketing”, який є найбільшою спеціалізованою подією Східної України. Щорічно захід збирає сотні фахівців в області маркетингу, реклами і PR та керівників великого та середнього бізнесу з метою проаналізувати можливості ринку комунікаційних послуг і визначити нові тенденції його розвитку.