18 вересня 2021 р. Колектив кафедри ФММ щиро вітає завідувача кафедри, д.фарм., проф. Малого Володимира Валентиновича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник фармації України»

18 вересня 2021 р.  Колектив кафедри ФММ щиро вітає завідувача кафедри, д.фарм., проф. Малого Володимира Валентиновича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник фармації України»

18 вересня 2021 р.

Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу щиро вітає завідувача кафедри ФММ, доктора фармацевтичних наук, професора Малого Володимира Валентиновича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник фармації України». Державну відзнаку надано указом Президента України №474/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фармацевтичного працівника» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної фармацевтичної галузі, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм). Бажаємо міцного здоров’я, здійснення усіх мрій та кар’єрного росту!