27.01.20 Завідувач кафедри ФММ, проф. Малий В.В. та доц. Ольховська А.Б. прийняли участь у методичному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

27.01.20  Завідувач кафедри ФММ, проф. Малий В.В. та доц. Ольховська А.Б. прийняли участь у методичному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

27.01.20

Завідувач кафедри ФММ, проф. Малий В.В. та доц. Ольховська А.Б. прийняли участь у методичному семінарі експертів та представників галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.