2015-2016

• Проведення ІV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики», в якій прийняли участь представники з 8 країн.
  • 2015-2016В період 10.2015 − 21.10.2015 рр. доц. Тіманюк І.В., доц. Бондарєва І.В. пройшли міжнародне стажування на базі Академічного співтовариства Михайла Балудянського в галузі перспективних тенденцій наукових досліджень та сучасних методів викладання (72 години), що відбувалось у м. Братислава (Словаччина).
  • Участь з доповіддю у Міжнародній конференції «70th  Anniversary  of  the  UN – Current  and  Future  Challenges» (м. Братислава, Словаччина, доц. Тіманюк І.В., доц. Бондарєва І.В.).
    • Участь з доповіддю у Міжнародній науковій конференції «Perspective trends in scientific research-2015» (м. Братислава та м. Кошица, Словаччина, доц. Тіманюк І.В., доц. Бондарєва
    • І.В.).
  • З метою розвитку міжнародного співробітництва між НФаУ та університетом Коменського (м. Братислава, Словаччина) було проведено переговори щодо співпраці та надано інформацію про НФаУ.
  • Участь в українсько-польському проекті «Наукові пікніки в Україні».
  • Участь у міжнародних науково-практичних конференціях.
  • Сприяння програм міжнародного обміну студентів, аспірантів, викладачів.
  • Висвітлення наукових досягнень науковців кафедри на міжнародному рівні (США, Велика Британія, Білорусь, Казахстан, Таджикистан, Узбекистан).