25.02.2020

25.02.2020 Куратори кафедри доц. Малініна Н.Г. , доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А. А. разом із здобувачам вищої освіти відвідали захід, присвячений святкуванню Масляної. 25.02.2020 Куратори кафедри доц. Малініна Н.Г. , доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А. А. разом із здобувачам вищої освіти відвідали захід, присвячений святкуванню Масляної. 25.02.2020 Куратори кафедри доц. Малініна Н.Г. , доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А. А. разом із здобувачам вищої освіти відвідали захід, присвячений святкуванню Масляної. 25.02.2020 Куратори кафедри доц. Малініна Н.Г. , доц. Бондарєва І. В. та ас. Чегринець А. А. разом із здобувачам вищої освіти відвідали захід, присвячений святкуванню Масляної.