11.11.2020 відбулася лекція майстер-клас проф. Пестун І.В. для студентів Ташкентського фармацевтичного університету на тему “Методологія аналітичних досліджень фармацевтичного ринку і процес їх проведення”

11.11.2020 відбулася лекція майстер-клас проф. Пестун І.В. для студентів Ташкентського фармацевтичного університету на тему "Методологія аналітичних досліджень фармацевтичного ринку і процес їх проведення"

В рамках програми академічної мобільності  11.11.2020 відбулася лекція майстер-клас проф. Пестун І.В. для студентів магістратури, докторантів і викладачів кафедри організації фармацевтичної справи, а також, кафедри організації фармацевтичної справи і фармацевтичної  технології факультету підвищення кваліфікації Ташкентського фармацевтичного університету на тему “Методологія аналітичних досліджень фармацевтичного ринку і процес їх проведення”.