13 листопада 2020 р. проф. кафедри ФММ Пестун І.В. і доц. Жадько С.В. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми і перспективи»(Республіка Узбекистан, Ташкент).

13 листопада 2020 р. професор кафедри Пестун Ірина Володимирівна і доцент кафедри Жадько Світлана Вікторівна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми і перспективи», організованій Ташкентським фармацевтичним інститутом (Республіка Узбекистан, Ташкент).

Доповідь на тему «Аналіз загальнодержавних заходів зі  сприяння раціональному використанню ліків в Україні» викликала жвавий інтерес і обговорення учасників конференції.