Студентське наукове товариство

12 червня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, що здійснювали наукові дослідження на кафедрі ФММ.

Під час доповідей здобувачі вищої освіти продемонстрували добре володіння матеріалами досліджень, доповіді були чітко структуровані та супроводжені великою кількістю змістовних слайдів.

Відповідаючи на питання членів екзаменаційної комісії, здобувачі вищої освіти продемонстрували глибокі знання менеджменту та маркетингу фармацевтичних організацій.

Вітаємо наших магістрантів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

12 червня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти 12 червня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти