10 вересня 2021 р. Викладачі кафедри ФММ прийняли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Відкриваємо нове сторіччя: здобутки та перспективи”

10 вересня 2021 р. Викладачі кафедри ФММ прийняли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Відкриваємо нове сторіччя: здобутки та перспективи"

10 вересня 2021 р.

Викладачі кафедри ФММ прийняли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Відкриваємо нове сторіччя: здобутки та перспективи”, присвяченій 100-річчю Національного фармацевтичного університету.