15 лютого 2022 р. З метою розвитку партнерства між НФаУ та ТОВ “Аметрін ФК” доц. Ольгою Рогулею та HR-менеджером ТОВ “Аметрін ФК” Анна Гриб проведено практичне заняття зі студентами 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» з дисципліни «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент» за темою «Функції управління»

15 лютого 2022 р.

З метою розвитку партнерства між Національним фармацевтичним університетом та ТОВ “Аметрін ФК” доц. Ольгою Рогулею та HR-менеджером ТОВ “Аметрін ФК” Анна Гриб проведено практичне заняття зі студентами 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» з дисципліни «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент» за темою «Функції управління». Здобувачі вищої освіти дізналися про особливості формування та використання системи KPI, яка допомагає роботодавцям контролювати ділову активність та оцінювати ефективність діяльності співробітників, підрозділів, оптової компанії у цілому.

15 лютого 2022 р.  З метою розвитку партнерства між НФаУ та ТОВ "Аметрін ФК" доц. Ольгою Рогулею та HR-менеджером ТОВ "Аметрін ФК" Анна Гриб проведено практичне заняття зі студентами 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» з дисципліни «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент» за темою «Функції управління» 15 лютого 2022 р.  З метою розвитку партнерства між НФаУ та ТОВ "Аметрін ФК" доц. Ольгою Рогулею та HR-менеджером ТОВ "Аметрін ФК" Анна Гриб проведено практичне заняття зі студентами 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» з дисципліни «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент» за темою «Функції управління»