24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»

24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»

24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство». Онлайн зустріч для учнів 10 класу Харківського ліцею № 154 організована за підтримки Молодіжного Хабу КЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Харківської обласної ради. Під час тематичної бесіди говорили про диво зародження нового життя та особливості внтурішньоутробного розвитку дитини, також обговорювали важкі фізіологічні та психологічні наслідки абортів і сучасні засоби контрацепції. Разом з учнями подивилися ролик «Диво життя» про таїнство зародження та розвитку нового людського життя.

Тема пролайфу, безумовно, залишається актуальною, особливо у такі важкі для нашої країни часи. Сподіваємося, інформація, яку почули хлопці та дівчата, допоможе їм у майбутньому не зробити невиправних помилок. Дякуємо учасникам та організаторам зустрічі за увагу і небайдужість до теми Pro life.

24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 24 травня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»