Звіт 

Звіт з профорієнтаційної роботи

 

 1. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Малініна Н.Г. відвідала адміністрацію Харківської гімназії № 23 (укладання договору про співпрацю) та проінформувала відповідальну особу щодо підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 2. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Малініна Н.Г. відвідала адміністрацію Харківського ліцею № 27 щодо підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 3. 2020 р. асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Бабічева Г.С. відвідала адміністрацію Харківського ліцею № 107 щодо підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 4. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Бондарева І.В. відвідала адміністрацію ЗОШ № 162 щодо підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 5. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Герасимова О.О. відвідала адміністрацію ЗОШ № 116 щодо підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 6. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Малініна Н.Г. відвідала адміністрацію Харківської гімназії № 6 (укладання договору про співпрацю) та проінформувала відповідальну особу щодо продовження підготовчих курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 7. 2020 р. доцент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Кобець М.М. відвідала адміністрацію гімназії № 43 (укладання договору про співпрацю) та проінформувала про продовження набору курсів у НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»). Викладач хімії, інформацію наддасть на уроці в 11 класах.
 8. 12-13.10.2020 р. доцент кафедри ФММ Кобець М.М. відвідала адміністрацію ЗОШ № 74 (укладання договору про співпрацю) та провела профроботу серед учнів 10-а класу.
 9. 2020 р. доцент кафедри ФММ Кобець М.М. поспілкувалась за телефоном з класним керівником 11-а класу ЗОШ 74, надіслано у Viber інформацію щодо підготовки до ЗНО НФаУ (ЗНО 2021 «PHARM-HUD»).
 10. 19-20.11.2020 р. Доценти кафедри ФММ Малініна Н.Г. та Жадько С.В. провели за допомогою сервісу Zoom індивідуальні онлайн-конференції для здобувачів вищої освіти 5 курсу спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» Фс16 (5.0д) 01-12 щодо навчання здобувачів вищої освіти в НФаУ за ОПП «Маркетинг» (спеціальністю 075 «Маркетинг»).
 11. 12.2020 р. Доценти кафедри ФММ Малініна Н.Г. та Жадько С.В. провели за допомогою сервісу Zoom індивідуальні онлайн-конференції для здобувачів вищої освіти 5 курсу спеціальності «Клінічна фармація» КФс16 (5.0д) 01 щодо навчання здобувачів вищої освіти в НФаУ за ОПП «Маркетинг» (спеціальністю 075 «Маркетинг»).
 12. 01. – 06.01.2021 р. Професорсько-викладацький склад кафедри ФММ ( проф. Ткачова О.В., доц. Малініна Н.Г., доц. Герасимова О.В., ст. викл. Шуванова О.В. та асист. Бердник О.Г.) зі використанням сервісу Zoom, прийняли участь у заході «Pharm-camp НФаУ 2021». Понад 150 школярів навчальних закладів (Харківська гімназія № 82, Харківська гімназія № 116,  ЗОШ №№ 54,  72 та74)  прослухали більше 20 лекцій: «Як створюють ліки?», «Шоколадо – та кавоманія», «Чи так безпечні вейпи?» та ін.
 13. 01.2021 р. Проф. кафедри ФММ  Яковлева Л.В. та  доц. кафедри ФММ  Малініна Н.Г.  Прийняли участь, за допомогою сервісу Zoom, в онлайн-заходу «День магістра НФаУ». Здобувачів вищої освіти (5 р. 6м. та 4 р.6м., ОПП Фармація) фармацевтичного факультету, ознайомились з ОПП «Маркетинг» та ОПП «Фармаконагляд та стандартизація в охороні здоров’я».
 14. 01.2021 р.  Проф. кафедри ФММ  Яковлева Л.В. та  доц. кафедри ФММ  Малініна Н.Г.  Прийняли участь, за допомогою сервісу Zoom, в онлайн-заходу «День магістра НФаУ». Здобувачів вищої освіти факультету ФТта М (ф-т МФТ), ознайомились з ОПП «Маркетинг» та ОПП «Фармаконагляд та стандартизація в охороні здоров’я».
 15. 03.2021 р. Завідувач кафедри ФММ, проф. В.В. Малий та доц. Малініна Н.Г., за допомогою сервісу Zoom, прочитали лекцію щодо умов вступу 2021 НФаУ для молодших спеціалістів Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося. Провели пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного та фармацевтичного профілю (більше 120 анкет). Надали інформаційні матеріали: газети «Вступнику 2021» та таблиці Менделєєва.
 16. 03-02.04.21 Професорсько-викладацький склад кафедри ФММ ( проф. Ткачова О.В., доц. Малініна Н.Г., доц. Герасимова О.В.) зі використанням сервісу Zoom, прийняли участь у весняному заході «Pharm-camp НФаУ 2021». Школярі навчальних закладів (Харківська гімназія № 116 та ЗОШ №№ 54)  прослухали більше 10 лекцій: «Як створюють ліки?», «Чи так безпечні вейпи?» та ін.

 

Звіт  Звіт  Звіт  Звіт 

 

 

http://nuph.edu.ua/ru/abiturientu/ 

http://nuph.edu.ua/ru/pravila-priema/

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ФММ

На протязі багатьох років кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту активно займається профорієнтаційною роботою, яка проводиться за наступними напрямками:

Організація та координація профорієнтаційної роботи

—  З метою залучення молоді до навчання у НФаУ налагоджено роботу всього колективу кафедри у відповідності до особистих контактів за місцем проживання;

—  Відповідальною за профорієнтаційну роботу кафедри призначено доц. Малініна Н.Г.;

—  На кафедрі проводяться Дні відкритих дверей, екскурсії для школярів шкіл районів Харкова (Московського, Фрунзенського, Комінтернівського, Дзержинського, Київського, Червонозаводського, Жовтневого) та інших регіонів України (Дергачівська гімназія №3 Харківської обл.; навчально-методичний комплекс №1 м. Дергачі Харківської обл.; Чугуївська гімназія №5; Липецька ЗОШ Харківської обл.) ;

—  Постійно відбуваються зустрічі відповідальних за профорієнтаційну роботу зі школярами та їх батьками (батьківські збори) закріплених шкіл, де співробітники кафедри розповідають про НФаУ та умови вступу до нього, надають інформаційні матеріали: газети «Молодість фармації», умови вступу до НФаУ, таблиці Менделєєва, листівки з маркетингу;

— До приймальної комісії надано електронний та мультимедійний варіанти лекції “Маркетинг завжди на крок попереду”, яку співробітники кафедри читають учням Харкова та області відповідно заявкам директорів шкіл;

 

—  На кафедрі проводяться зустрічі зі студентами країн СНД, яким надається інформація та рекламні проспекти Національного фармацевтичного університету з метою розповсюдження у школах своїх міст (Таджицький медичний університет);

—  Участь колективу кафедри у державному  українсько-польському проекті «Наукові Пікніки в Україні». Розміщена інформація щодо участі у державному українсько-польському проекті «Наукові Пікніки в Україні» в газеті «Молодь фармації». Отримано рекламні матеріали в приймальній комісії та розповсюджено під час проекту «Наукові Пікніки в Україні»: газета «Молодь фармації» – 500 примірників, умови вступу до НФаУ – 500 примірників, таблиця Менделєєва – 500 примірників; тиражовано та розповсюджено інформаційні листки за спеціальністю «Маркетинг» – 500 примірників;

3-12 4-12

— Під час проведення районної олімпіади з математики  доцент кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Кобець М.М.  провела профорієнтаційну роботу серед учнів 10 та 11 класів Фрунзенського, Київського, Московського, Орджонікідзевського, Ленінського, Жовтневого, Дзержинського, Комінтернівського районів м. Харкова. Роздано матеріали: газета «Молодість фармації», умови вступу до НФаУ, листівки з маркетингу. Кількість примірників: по 500 шт;

— Проведення екскурсій по НФаУ (відвідування музею історії фармації і ознайомлення з кафедрою ФММ) та лекції на тему «Маркетинг завжди на крок попереду» з мультимедійним супроводженням серед учнів 11 класів шкіл, закріплених за кафедрою;

— Планується робота під час “Ярмарку спеціальностей”. Майбутнім абітурієнтам з різних областей будуть роздані рекламні матеріали зі спеціальності “Маркетинг”. Буде проведено анкетування школярів з метою виявлення майбутніх абітурієнтів. Планується проінформувати про можливість отримання економічної спеціальності на базі НФаУ та другої вищої освіти за спеціальністю “Маркетинг” на базі медичної та фармацевтичної освіти.

Систематичне спілкування з приймальною комісією НФаУ

— Своєчасне відвідування постійно діючих семінарів з профорієнтації (відповідно плану роботи).

— Отримання необхідних інформаційно-агітаційних матеріалів (загально вузівський диск «Лицарі фармації» та повну інформацію про ЕЛІТНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧЕНИЙ УНІВЕРСИТЕТ».

Розширення географії проведення профорієнтаційної роботи

Співробітники кафедри проводять профорієнтаційну роботу у школах наступних регіонів України:

1. м. Харків:

· ЗОШ №114;

· НВК №74;

· Гімназія №43;

· ЗОШ № 147;

· ЗОШ №37;

· ЗОШ №162;

· Гімназія №12;

· Гімназія №82;

· ЗОШ №10;

· Гімназія №55.

2. Харківська область:

· Дергачівська гімназія №3;

· Навчально-методичний комплекс №1 м. Дергачі;

· Чугуївська гімназія №5;

· Липецька ЗОШ.

3. Профорієнтаційна робота в економічних коледжах м. Харкова:

· Харківському машинобудівному коледжі;

· Харківському коледжі транспортних технологій;

· Харківському патентно-комп’ютерному коледжі;

· Харківському коледжі текстилю та дизайну.

4. В школах м. Харкова з економічним спрямуванням:

· Гімназія «Вересень»;

· Приватна школа «Харківський колегіум»;

· Харківська ЗОШ №22;

· Харківський фізико-математичний ліцей №27;

· Харківський ліцей №141.

2-12

Print Friendly, PDF & Email