Вітання з Ювілеєм проф. Євтушенко Олену Миколаївну

Євтушенко Олена Миколаївна

Шановна Олено Миколаївно! Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Бажаємо Вам щастя і благополуччя у родині, натхнення у підкоренні нових вершин й талановитих учнів. Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці!

Із самих перших кроків професійне зростання Олени Миколаївни Євтушенко пов’язано з кафедрою. Після закінчення Національного фармацевтичного університету у 1993 році вона почала працювати асистентом кафедри менеджменту та маркетингу у фармації. У 1998 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Дослідження методів стимулювання збуту фармацевтичної продукції» і у 2001 році отримала звання доцента.

10 років потому, у 2011 році захистила докторську дисертацію за темою «Управління галузевими ризиками на етапах реалізації та споживання лікарських засобів» і з 2014 році до теперішнього часу — професор кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу. Одночасно Олена Миколаївна є візитінг-професором в Казахському Національному медичному університеті ім. С.Д. Асфендіярова, м. Алмати.

Олена Миколаївна очолює наступні напрямки наукових досліджень:

• удосконалення збутової політики фармацевтичних підприємств;
  • визначення, оцінка та управління галузевими ризиками на етапах реалізації та споживання лікарських засобів;
  • фармакоекономічний аналіз та моделювання витрат на усунення наслідків побічної реакції на лікарські засоби.

Проф. Євтушенко О. М. є автором і співавтором понад 180 наукових і науково-дослідних робіт, представлених у вітчизняних та іноземних спеціалізованих наукових виданнях, серед них − 3 монографії, навчальні посібники і практикуми, навчально- і науково-методичні рекомендації; авторські права на наукові твори. Підготувала 1 кандидата наук.

Олена Миколаївна є членом апробаційної комісії за спеціальністю 15.00.01 − «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація», приймає активну участь у законотворчій діяльності.

Олено Миколаївно, бажаємо Вам успіху в усіх починаннях, здійснення надій та сподівань.

Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу

Вітання з Ювілеєм проф. Євтушенко Олену Миколаївну