ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ

31 серпня 2021 року Викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу відвідали урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти

ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Звіт виховна робота 2023-2024

Основною метою виховної роботи на кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу стало підвищення якості організації ідеологічної та виховної роботи, виховання високоосвічених фахівців, носіїв культурної спадщини української інтелігенції, що володіють активною громадянською позицією і високою правовою культурою. Для досягнення поставленої мети перед професорсько-викладацьким складом були поставлені наступні завдання: формування у студентів правової, політичної культури, активної громадянської позиції; формування наукових знань студентів, розвиток творчого підходу до професійної діяльності, збагачення духовного, інтелектуального і творчого потенціалу студентської молоді, формування внутрішньої культури, залучення до цінностей національної та світової культур; створення умов для активізації органів студентського самоврядування в громадському житті університету, розвиток студентських ініціатив; створення і розвиток традицій кафедри і університету, формування корпоративної культури студентів і викладачів кафедри. Впродовж року викладачі кафедри проводили різноманітні заходи з виховної роботи та слідкували за успішністю здобувачів вищої освіти.
Протягом навчального року значну увагу було приділено цивільно-патріотичному вихованню. Викладачами кафедри були проведені бесіди до Дня пам’яті жертв голодомору, до дня повномасштабного вторгення рф в Україну, Дня вишиванки, Дня пам’яті та примирення. З метою попередження вчинення правопорушень серед здобувачів вищої освіти були проведені бесіди щодо активності молодіжного руху “Редан”, учасники якого скоюють бійки великими групами в людних місцях.
Велику увагу було приділено морально-естетичному вихованню. Для здобувачів вищої освіти було підготовлено привітання та дискусія з нагоди Дня Святого Миколая, Водохреща, Великодня. Викладачами проведено виховні бесіди з нагоди річниці народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Разом зі здобувачами пригадали цікаві факти із життя Кобзаря, також читали напам’ять вірші. Здобувачі вищої освіти разом із викладачами відвідали засідання літературного клубу НФаУ. Також увага приділялась питанням щодо пропаганди здорового способу життя серед здобувачів вищої освіти. Проведено лекцію про здоровий спосіб життя, присвячену Всесвітньому Дню здоров’я на якій було висвітлено важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. Проведено бесіду, присвячену  річниці аварії на ЧАЕС під час якої здобувачі вищої освіти висловили свої думки з приводу того, чому ж важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії.
З метою допомоги упорядкувати свій робочий день, правильно організувати час та підвищити його ефективність здобувачам вищої освіти було прочитано лекцію «Шлях до успіху: як розподілити свій час».
Окрім роботи професорсько-викладацького складу можна виділити роботу кураторів академічних груп. Кураторами впродовж року постійно здійснювалась індивідуальна виховна робота зі здобувачами вищої освіти –проводились кураторські години, під час яких проводились обговорення важливих тем та моніторинг успішності у навчанні та відвідувань занять здобувачами, надавалась інформація щодо заходів, які проходять в НФаУ.
Впродовж року викладачі кафедри брали активну участь у волонтерських проєктах: сортували лікарські засоби та розфасовували продукти харчування для тих, хто потребував допомоги. Зі здобувачами вищої освіти викладачі протягом звітного періоду проводили бесіди, під час яких обговорювались питання щодо важливості та корисності волонтерської діяльності та спонукали здобувачів до залучення до волонтерських та благодійних рухів.

Звіт з профорієнтаційної роботи кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу за 2023-2024 н.р.

 Протягом 2023-2024 н. р. основними напрямками профорієнтаційної роботи кафедри ФММ були:

 • Проведення інформаційно-агітаційної роботи у форматі онлайн серед учнів 7-11 класів ЗЗСО та здобувачів коледжів, закріплених за кафедрою (19 ліцеїв у м. Харкові та Харківської області, 3 заклади у Полтавському регіоні), щодо умов вступу та переваг навчання у НФаУ за різними освітніми програмами, перспектив щодо працевлаштування після закінчення НФаУ, стосовно роботи профорієнтаційного табору “PHARM CAMP НФаУ” і участі у роботі Метрошколи, щодо буклету науково-популярних лекцій НФаУ. Розміщено інформаційні матеріали у месенджерах вчителів та адміністрації ЗЗСО, у батьківських чатах, здійснена розсилка на електронні адреси.
 • Розробка нових науково-популярних лекцій-тренінгів «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів» та «Запитай обличчя про що думає серце. Практика визначення рівня емоційного інтелекту» (доц. Бабічева Г.С.).
 • Співпраця з кафедрами НФаУ стосовно замовлення і проведення науково-популярних лекцій у форматі онлайн для учнів ЗЗСО. Для школярів були організовані та проведені 16 лекцій від кафедр біотехнології, нормальної та патологічної фізіології, біологічної хімії та ветеринарної медицини, мікробіології, вірусології та імунології, загальної хімії, клінічної лабораторної діагностики, косметології і аромології, фармацевтичної хімії, клінічної фармакології та клінічної фармації.
 • Проведення викладачами кафедри ФММ протягом року науково-популярних лекцій на замовлення у онлайн форматі для учнів 7-11 класів ЗЗСО у м. Харків. Проведено 2 лекції-тренінги “Шлях до успіху – як розподілити свій час” (08.01.2024 р., 29.01.2024 р., проф. Ткачова О.В.). Проведено лекцію-вікторину на тему: «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду» (08.04.2024 р., доц. Бабічева Г.С.).
 • Співпраця з відділом освіти Безлюдівської селищної об’єднаної територіальної громади (доц. Бабічева Г.С.). Дистанційне забезпечення профорієнтаційними матеріалами  (Безлюдівський ліцей, Безлюдівський юридичний ліцей ім. І.Я. Підкопая, Васищевський ліцей, Васищівський міжшкільний ресурсний центр, Лизогубівський ліцей, Хорошевський ліцей).
 • Співпраця із ЗЗСО Полтавського регіону (доц. Рогуля О.Ю.). Дистанційне забезпечення профорієнтаційними матеріалами, інформування про заходи та відвідування закладів (КЗ “Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26, ліцей № 31, ліцей № 33, КЗ “Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №34, КЗ “Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №23   Кириківський ЗСО І – ІІІ ступенів, Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4).
 • Участь у заході, присвяченому  підписанню Меморандуму про співпрацю НФаУ з Управлінням освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради. Проведено презентацію та анонс науково-популярних лекцій кафедри ФММ серед освітян (19.03.2024 р., доц. Бабічева Г.С.).
 • Участь у роботі осіннього профорієнтаційного табору PHARMCAMP НФаУ- 2023 осінь «Створюй майбутнє з НФаУ!» (24-26.10.2023 р.). З 24.10.2023 р. по 26.10.2023 р. лекцію-вікторину «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!» презентували доц. Бабічева Г.С, ас. Чегринець А.А. З лекцією-шоу «Навчимо ефективно спілкуватись» виступили доц. Малініна Н.Г., ас. доц. Жадько С.В. та доц. Бондарєва І.В., Професор Ткачова О.В. провела лекцію-тренінг «Шлях до успіху – як розподілити свій час». Ас. Шуванова презентувала для учнів нову лекцію-брифінг на тему «Розкриваємо секрети поведінки споживача». Всього за час роботи табору було прочитано 14 лекцій з 17 запланованих, були присутні близько 50 учнів.
 • Участь у роботі зимового профорієнтаційного табору «PHARM CAMP НФаУ «Створюй майбутнє з НФаУ! – 2024 зимовий марафон» (09.01.2024 р.). Проведено лекцію-вікторину «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!» (проф. Пестун І.В.), проведено лекцію-тренінг «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів!» (доц. Бондарєва І.В.).
 • Участь у роботі весняного профорієнтаційного онлайн марафону «PHARM CAMP НФаУ «Створюй майбутнє з НФаУ! – весна 2024» (28.03.2024 р.). Проведено вебінар-тренінг «Запитай обличчя про що думає серце. Практика визначення рівня емоційного інтелекту» (доц. Бабічева Г.С.).
 • Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації» під час зимових канікул 2024 (9-10.01.2024 р., 12.01.2024 р.). Проведено 4 лекції-тренінги на тему «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів», проведено лекцію-вікторину «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!» (доц. Бабічева Г.С., проф. Пестун І.В., ас. Чегринець А.А.).
 • Участь у проєкті Метрошкола «Чарівний світ фармації» – весна 2024 під час весняних канікул 2024 (25.03.2024 р.). Проведено лекцію-тренінг на тему «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів» (доц. Бабічева Г.С.).
 • Участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармацевтична весна – online марафон-2024» для учнів 9-11 класів Первомайського ліцею № 3 «Успіх» Харківської області (28.05.2024 р.). Проведено лекцію-тренінг «Запитай обличчя про що думає серце. Практика визначення рівня емоційного інтелекту» (доц. Бабічева Г.С.).
 • Проведення профорієнтаційної роботи серед здобувачів вищої освіти 5 курсу фармацевтичного факультету (денної та заочної форми навчання) стосовно отримання другої вищої освіти за освітніми програмами НФаУ.
 • Розміщення інформації про НФаУ на сайті Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу» та на сайті кафедри ФММ, розміщення інформації щодо роботи профорієнтаційного табору Pharm Camp 2023-2024 в Вайбер-чаті Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу».
 • Інформування випускників попередніх років НФаУ та працівників підприємств фармацевтичної галузі щодо продовження навчання в НФаУ за магістерськими програмами або отримання другої вищої освіти.
 • Періодичне розміщення оголошень та інформації про профорієнтаційні заходи НФаУ на сайті кафедри та на кафедральних соціальних сторінках Facebook, TikTok, Instagram.
 • Розповсюдження співробітниками кафедри інформації щодо умов вступної кампанії 2024 р. до НФаУ серед закріплених за кафедрою ЗЗСО, розсилка інформації про дні відкритих дверей НФаУ «Фармацевтична весна – 2024» (березень-червень 2024 р.).
 • Надання консультації щодо умов вступу до НФаУ протягом тривалості вступної кампанії 2024 рр. (доц. Бабічева Г.С.).
 • Надання звітної інформації про результати профорієнтаційної роботи кафедри в приймальну комісію для подальшої аналітичної обробки.
Print Friendly, PDF & Email