ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

31 серпня 2021 року Викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу відвідали урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти

ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ВЕРЕСЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2021

1. 23 серпня 2021 року

Викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапору України та до Дня міста Харкова.

1. 24 серпня 2021 року

Викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяли участь у святкуванні 30-річниці Незалежності України.

1. 31 серпня 2021 року

Викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу відвідали урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти. Колектив кафедри щиро вітає всіх першокурсників з важливим етапом в їх житті та бажає наполегливості, натхнення та успіхів!

1. 31 серпня 2021 року

На кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу відбулась зустріч з кураторами та знайомство з кафедрою студентів першого курсу спеціальності “Маркетинг”.

1. 1 вересня 2021 року

Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу вітає з Днем знань та початком нового учбового року здобувачів вищої освіти та викладачів. Бажаємо, щоб цей рік був продуктивним та насиченим гарними подіями.

1. 2 вересня 2021 року

Викладачами кафедри ФММ проведено бесіду на тему здорового способу життя здобувачам вищої освіти 1 курсу спеціальності “Маркетинг”.

1. 9 вересня 2021 року

Викладачі кафедри ФММ разом зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності “Маркетинг” відвідали музей фармації.

8. 10 вересня 2021 р.

Викладачі кафедри ФММ прийняли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю Відкриваємо нове сторіччя: здобутки та перспективи», присвячену 100-річчю Національного фармацевтичного університету.

ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗВІТ КАФЕДРИ ФММ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ