ЗАПРОШЕННЯ 21 березня на конференцію «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ»

Шановні колеги!

Кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України (м. Харків) запрошує Вас взяти участь в ХІ Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ», яка відбудеться 21 березня 2024 року. Для участі у Конференції необхідно до 7 березня 2024 року заповнити електронну реєстраційну форму  з обов’язковим прикріпленням файлів тез/статті у форматі doc/docx.

XI конференція ФММ_Інформаційний лист_2024_укр

XI конференція ФММ_Інформаційний лист_2024_eng