6 грудня 2023 року проф. кафедри ФММ Ткачова О.В. та  здобувачі вищої освіти 1-го (2,6 р.н.) та 4-го (4,10 р.н.) курсів, що навчаються за ОП «Фармація», прийняли участь у заході від фармацевтичної компанії Серв’є (Україна). Модератор та організатор зустрічі – завідувач відділом практики, працевлаштування та кар’єрного зростання Оксана Барковська.

🔵Спікери заходу:

🔹Ткачук Тетяна, фахівець з підбору персоналу ТОВ «Серв’є Україна»

🔹Михайло Мига, Регіональний Менеджер Серв’є, випускник Національного фармацевтичного університету.

🟣Тема зустрічі: ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ, ПРОФЕСІЯ «РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР».

Здобувачі вищої освіти активно задавали питання про особливості роботи Регіонального Менеджера: з чого починати та як побудувати успішну кар’єру в фармацевтичній галузі; які знання та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків на цій посаді, про робочий графік Регіонального Менеджера, про професійний досвід, затребувані на ринку препарати компанії. Дуже дякуємо організаторам та спікерам за таку цікаву зустріч!