2014-2015

• Проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики», в якій прийняли участь представники з 9 країн.
  • Закордонні відрядження:2014-2015
  • В листопаді 2014 р. проф. Малий В.В., доц. Тіманюк І.В. відвідали університет ім. Масарика (Чехія, м. Брно) та підписали двосторонній договір про співпрацю; обмінялися досвідом у галузі підготовки кадрів; з питань проходження навчальної та виробничої практики студентів; презентації вищої освіти в Україні на прикладі НФаУ та збільшення контингенту студентів, що навчаються в НФаУ; встановили нові контакти з метою подальшого наукового співробітництва; проведено низку зустрічей з керівництвом факультету економіки та управління університету ім. Масарика.
  • Професор Євтушенко О.М. на фармацевтичному факультеті Казахського національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова (м. Алмати, Казахстан) як закордонний спеціаліст проводила викладання організаційно-економічних дисциплін, читання лекцій та проведення майстер-класів у рамках договору між ВУЗами про співробітництво;
  • в період 11-14 листопада 2014р. в Ташкентському фармацевтичному інституті(Узбекистан) 2014-2015проф.Євтушенко О.М. провела лекцію майстер-клас на тему “Нові підходи до формування раціональної фармакотерапії при лікуванні антибактеріальними лікарськими засобами” та семінар “Вимоги GMP до контролю якості при виробництві лікарських засобів”;
  • Участь в українсько-польському проекті «Наукові пікніки в Україні».
  • Участь в укладені Меморандуму про співробітництво в галузі освіти, охорони здоров’я, академічного, наукового та культурного співробітництва між недержавним закладом освіти «Казахстансько-Російський медичний університет» та Національним фармацевтичним університетом.
  • Проведення майстер-класу на тему: «Нові підходи до формування раціональної фармакотерапії при лікуванні антибактеріальними лікарськими засобами» в Ташкентському фармацевтичному інституті та участь у семінару “Вимоги GMP до контролю якості при виробництві лікарських засобів” (проф. Євтушенко О.М.).
  • Участь у«Казахському форумі фармакопей світу», який проходив у м Алмати, Казахстан на базі «Національного Центру експертизи лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичної техніки» Міністерства охорони здоров’я Республіки Казахстан. У форумі брали участь представники з різних країн світу: Казахстану, України, Росії, США, Японії, Індії, Китаю, Таїланду, Киргизії, Узбекистану та ін. (вересень 2014 р.)
  • Участь з доповіддю “Управління галузевими ризиками на етапах реалізації та споживання лікарських засобів» на конференції «Інтеграція освіти, науки та виробництва у фармації», Ташкентський фармацевтичний інститут (11-14 листопада 2014 р. проф. Євтушенко О. М.).; на Міжнародній науково-практичній конференції «Казахстан-2050: Будуємо університет світового рівня» в рамках Днів Казахського національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова (1-4 грудня 2014р. (м. Алмати, Казахстан, проф. Євтушенко О.М.).
  • Участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

2014-2015

• Участь у соціальному проекті «Освітня платформа», м. Ужгород. У проекті прийняли участь представники з різних країн світу: Болгарії, Румунії, Польщі, Німеччини, Кіпру, Ізраїлю та ін. (доц. Тіманюк І.В.).
  • Доц. Тіманюк І.В. увійшла до складу міжнародної науково-консультативної ради 2-ї Міжнародної конференції з соціальних та гуманітарних наук (м. Стамбул).
  • Налагодження подальшого співробітництва з вищими навчальними закладами зарубіжних країн з метою обміну досвідом, організації наукової роботи, розробки та втілення спільних програм.
  • Сприяння програм міжнародного обміну студентів, аспірантів, викладачів.
  • Висвітлення наукових досягнень науковців кафедри на міжнародному рівні (Швейцарія, Малайзія, Польща, Білорусь, США, Росія, Казахстан, Узбекистан).