10.04.2019 р. Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент».

10.04.2019 р.

Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент». С доповідями виступили 9 здобувачів вищої освіти згідно програми XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів “Topical issues of new medicines development”. Учасники та призери були нагороджені дипломами, грамотами за активну участь у конференції та цінними подарунками.

Призові місця посіли:

І місце

THE ROLE OF PHARMACISTS IN ENSURING THE PROCESS OF RATIONAL USE OF MEDICINES IN DIFFERENT COUNTRIES

Speaker: Ayaou Abderrahim, students 4 y.s., 1 gr., Pharmacy

Supervisor: Zhadko S. V., Cand. of Pharm. Sc., assoc. prof.

ІІ місце

ANALYSIS OF SPECIALIZATION MARKETING STRATEGY IN PHARMACY BASED ON HIMALAYA DRUG COMPANY

Speaker: Siddiqui Utman, student 5 y.s., 17 gr., Pharmacy

Supervisor: PhD Sofronova I. V.

ІІІ місце

IMPROVING THE EFFICIENCY OF THE MEDICINE MARKETING MIX

Speaker: Nevinna Maria, student 5 y.s., 11 gr., Pharmacy

Supervisor: Pestun I. V., Doctor of Pharmacy, prof.

ІІІ місце

STUDY OF MODERN TRENDS OF CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY OF PHARMACEUTICAL COMPANIES

Speaker: Mobarki Nadra, students 5 y.s., 1 gr., Pharmacy

Supervisor: Zhadko S. V., Cand. of Pharm. Sc., assoc. prof.

10.04.2019 р.  Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент». 10.04.2019 р.  Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент». 10.04.2019 р.  Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент». 10.04.2019 р.  Відбулося засідання секції 19 «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент».