Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога!

25.10.2019

Колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Щиро вам бажаємо міцного здоров`я, безперервного професійного розвитку та великого натхнення, нових креативних ідей та втілення всього задуманого, особистого щастя та здійснення всіх бажань. Зі святом!

Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога! Колектив кафедри вітає студентів-маркетологів з Днем Маркетолога!