1 січня 2022 р. Шановні друзі, колеги, здобувачі вищої освіти! Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу щиро вітає Вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо міцного здоров’я, щастя та здійснення всіх мрій!!!

1 січня 2022 р. Шановні друзі, колеги, здобувачі вищої освіти! Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу щиро вітає Вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо міцного здоров'я, щастя та здійснення всіх мрій!!!

1 січня 2022 р.