11 грудня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся профорієнтаційний захід “День знайомства з НФаУ”. Кафедри та навчальні локації  університету гостинно відчинили двері для учнів  закладів середньої освіти. Кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу також приймали гостей. Доцент кафедри Бабічева Г. С. провела презентацію освітньої програми “Маркетинг”, розповіла про переваги отримання економічної освіти саме у стінах НФаУ. В рамках гри-вікторини “Знай маркетинг – будь на крок попереду” учні розгадували ребуси на маркетингову тематику, відгадували бренди та рекламні слогани. Бажаємо нашим гостям здоров’я, успіхів у навчанні та правильного вибору професії. Сподіваємося на нові зустрічі у НФаУ!

11 грудня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся профорієнтаційний захід "День знайомства з НФаУ11 грудня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся профорієнтаційний захід "День знайомства з НФаУ