13 грудня 2021 р. Доц. Жадько С.В. представила студентам 4 курсу освітньої програми “Клінічна фармація” інформацію про дистриб’ютора фармацевтичного ринку України ТОВ “Аметрин ФК”

13 грудня 2021 р.  Доц. Жадько С.В. представила студентам 4 курсу освітньої програми "Клінічна фармація" інформацію про дистриб’ютора фармацевтичного ринку України ТОВ "Аметрин ФК"

13 грудня 2021 р.

Доц. Жадько С.В. представила студентам 4 курсу освітньої програми “Клінічна фармація” інформацію про дистриб’ютора фармацевтичного ринку України ТОВ “Аметрин ФК”. Співробітники фармацевтичної компанії запросили студентів до проходження виробничої практики на базі підприємства та розповіли про можливості отримання додаткових навичок під час стажування у компанії Аметрин, а також про можливості працевлаштування.

Студенти отримали рекомендації від менеджера з персоналу щодо складання резюме,  підготовки до співбесіди та поведінки під час співбесіди.