14 грудня 2022 року доцент Світлана ЖАДЬКО взяла участь у XІ науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКУ».

14 грудня 2022 року доцент закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Світлана ЖАДЬКО і здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація», освітньої програми Фармація Анастасія ДЕМКО взяли участь у XІ науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКУ».

Доповідь на тему «Relevance of the TikTok platform as a digital-marketing tool in the pharmacy field» підготовлена за результатами досліджень при вивченні вибіркової дисципліни «Інструменти діджитал-маркетингу».