14 лютого 2020 р. на кафедрі ФММ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету. Під час доповідей та відповідей на питання здобувачі вищої освіти продемонстрували відмінне володіння матеріалами досліджень, доповіді були чітко структуровані та ілюстровані великою кількістю яскравих та змістовних слайдів. Особливо були відмічені доповіді таких здобувачів вищої освіти як Голякова І.В., Бутко І.О., Дегтярьова Л.М., Плахотна К.Ю.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним захистом! Бажаємо успішного працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання!

14 лютого 2020 р. на кафедрі ФММ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету. 14 лютого 2020 р. на кафедрі ФММ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету. 14 лютого 2020 р. на кафедрі ФММ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету. 14 лютого 2020 р. на кафедрі ФММ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету.