14 лютого 2023 р. Марія Скринник, керівник програми співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник» провела вебінар для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності Фармація, промислова фармація

Студентів, які навчаються на старших курсах, дуже хвилюють питання працевлаштування та подальшого розвитку в професії. Саме тому тема вебінару: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!»,  запропонована мережею аптек «Подорожник», одним з лідерів роздрібного сегменту фармацевтичного ринку України, викликала зацікавленість у студентів 4 курсу спеціальності Фармація, промислова фармація. Вебінар був організований кафедрою фармацевтичного менеджменту та маркетингу та відбувся 14 лютого 2023 р.

Спікер — Марія Скринник, керівник програми співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник», розповіла про напрямки діяльності компанії, її здобутки та соціальні проекти. Але особливу увагу вона приділила уважному ставленню до молоді та можливостям професійного розвитку  фахівців з фармацевтичною освітою. Дійсно, фармацевтична освіта є надійним фундаментом для подальшої побудови успішної кар’єри. Марія навела приклади успіху молодих співробітників, які, завдяки своїм здібностям та творчому підходу отримали потужний старт та зараз займають місця провідних фахівців або керівників окремих  напрямків в компанії. До речі, яскравим прикладом професійного розвитку є й шлях самої Марії в мережі аптек «Подорожник».

Першим кроком для знайомства з компанією може стати її вибір для проходження виробничої практики та інтернатури. Для роботи з молоддю мережа аптек «Подорожник» залучає лише кваліфікованих кураторів — фармацевтів, що мають вищу або першу категорію, які стануть надійними провідниками у практичну фармацію.

Йдучи назустріч молоді, компанія започаткувала платформу «Подорожник СТАРТ», долучитися до якої можна через соціальні мережі.

На закінчення спікер відповіла на запитання учасників. Діалог виявися цікавим та результативним.