16 грудня 2021 р. здобувачі 2 курсу 5 групи разом із куратором – доцентом кафедри ФММ Бабічевою Г.С. завітали у Наукову бібліотеку НФаУ на літературну годину «Є поети для епох…», присвячену творчості видатної української поетеси та письменниці Ліни Костенко. Співробітники бібліотеки провели цікаву презентацію книги Ліни Костенко «Записки українського самашедшого», а також розповіли про життєвий шлях та творчість поетеси. Усвідомлюємо, що важливим напрямком виховної роботи із студентською молоддю є ознайомлення їх з літературною спадщиною нашої країни для збагачення духовної культури особистості та формування духу патріотизму.