19 січня 2022 року в НФаУ відбувся успішний захист кандидатської дисертації аспірантки кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Баглай Тетяни Олександрівни (науковий керівник – проф. Яковлєва Л.В.). Дисертація на тему «Проблема раціонального використання антимікробних лікарських засобів системної дії в Україні» захищена на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю 226 «Фармація». Вітаємо Тетяну Олександрівну і Ларису Василівну, бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших професійних успіхів!