20 вересня 2023 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство». Зустріч організована за ініціативою завідувачки Молодіжного Хабу КЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» Харківської обласної ради Тетяни Бакуменко. Цікавим вийшов формат зустрічі: частина аудиторії, серед яких були учні та вчителі закладів середньої освіти м. Харкова, зібралась у будівлі Харківської обласної бібліотеки, частина слухачів підключились он-лайн. Під час тематичної бесіди говорили про диво зародження нового життя та особливості внтурішньоутробного розвитку дитини, також обговорювали важкі фізіологічні та психологічні наслідки абортів і сучасні засоби контрацепції. Тема пролайфу безумовно залишається актуальною, особливо у час, коли в нашій країні йде війна.

20 вересня 2023 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 20 вересня 2023 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 20 вересня 2023 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство» 20 вересня 2023 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках виховної і просвітницької діяльності у БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю на тему «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»