21.01.2021 р. Проф. кафедри ФММ Яковлева Л.В. та доц. кафедри ФММ Малініна Н.Г. Прийняли участь, за допомогою сервісу Zoom, в онлайн-заходу «День магістра НФаУ». Здобувачів вищої освіти (5 р. 6м. та 4 р.6м., ОПП Фармація) фармацевтичного факультету, ознайомились з ОПП «Маркетинг» та ОПП «Фармаконагляд та стандартизація в охороні здоров’я».

21.01.2021 р. Проф. кафедри ФММ  Яковлева Л.В. та  доц. кафедри ФММ  Малініна Н.Г.  Прийняли участь, за допомогою сервісу Zoom, в онлайн-заходу «День магістра НФаУ». Здобувачів вищої освіти (5 р. 6м. та 4 р.6м., ОПП Фармація) фармацевтичного факультету, ознайомились з ОПП «Маркетинг» та ОПП «Фармаконагляд та стандартизація в охороні здоров'я».

21.01.2021 р. Проф. кафедри ФММ  Яковлева Л.В. та  доц. кафедри ФММ  Малініна Н.Г.  Прийняли участь, за допомогою сервісу Zoom, в онлайн-заходу «День магістра НФаУ». Здобувачів вищої освіти (5 р. 6м. та 4 р.6м., ОПП Фармація) фармацевтичного факультету, ознайомились з ОПП «Маркетинг» та ОПП «Фармаконагляд та стандартизація в охороні здоров’я».