23 листопада 2023 року Доцент кафедри ФММ Бондарєва І.В. та здобувач вищої освіти Дар’я Коняшкіна виступили з доповіддю на тему “АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ В АПТЕЧНОМУ БІЗНЕСІ” на Міжнародній студентській науково-практичній конференції «НАЛЕЖНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОГАЛИН У ФАРМАЦІЇ: ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРІОРИТЕТІВ»

23 листопада 2023 року  Доцент кафедри ФММ Бондарєва І.В. та здобувач вищої освіти Дар'я Коняшкіна виступили з доповіддю на тему "АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ В АПТЕЧНОМУ БІЗНЕСІ" на Міжнародній студентській науково-практичній конференції «НАЛЕЖНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОГАЛИН У ФАРМАЦІЇ: ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРІОРИТЕТІВ»

23 листопада 2023 року

Доцент кафедри ФММ Бондарєва І.В. та здобувач вищої освіти Даря Коняшкіна виступили з доповіддю на тему “АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ В АПТЕЧНОМУ БІЗНЕСІ” на Міжнародній студентській науково-практичній конференції «НАЛЕЖНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОГАЛИН У ФАРМАЦІЇ: ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРІОРИТЕТІВ», яка проходила у НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА».