24-25 листопада 2021 року співробітники кафедри ФММ у складі команди НФаУ прийняли участь у спеціалізованій виставці «Освіта Харківщини – 2021»

24-25 листопада 2021 року співробітники кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу у складі команди Національного фармацевтичного університету прийняли участь у спеціалізованій виставці «Освіта Харківщини – 2021», яка проходила у Палаці Студентів НЮУ ім. Я. Мудрого. Під час профорієнтаційного заходу доцент Бабічева Г.С., доцент Малініна Н.Г. та асистент Чегринець А.А. інформували відвідувачів виставки про переваги навчання у НФаУ за різними спеціальностями, а також презентували освітню програму «Маркетинг». Проводили з учнями шкіл цікаві вікторини «Розгадай ребуси», «Вгадай бренд за логотипом», «Упізнай за слоганом рекламу», найбільш активні гравці отримували символічні подарунки. Бажаємо всім вірного вибору професії та чекаємо на навчанні у НФаУ!