24 травня 2023 р. асистентом кафедри ФММ Оленою Шувановою був проведений інструктаж з виробничої фармацевтичної практики, до якого долучилися понад 80 здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація». Під час інструктажу здобувачі вищої освіти були ознайомлені з умовами проходження практики з фармацевтичного менеджменту та маркетингу, її програмою та вимогами до оформлення звітних документів. За участі доцента Ольги Рогулі на захід було запрошено провідного HR-менеджера ТОВ “Аметрін ФК” Анну Гриб, яка представила компанію, як одну з можливих баз практики.

Анна Гриб розповіла про умови співпраці зі здобувачами, представила здобутки й досягнення ТОВ “Аметрін ФК” і надала присутнім інформацію про перспективи працевлаштування студентів та випускників НФаУ. Проведений захід був цікавим та результативним.