25 жовтня 2023 року Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела виховну годину, присвячену Дню маркетолога, зі здобувачами вищої освіти групи Мб21(3,10д) ОП “Маркетинг”

25 жовтня 2023 року  Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела виховну годину, присвячену Дню маркетолога, зі здобувачами вищої освіти групи Мб21(3,10д) ОП "Маркетинг"
25 жовтня 2023 року
Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела виховну годину, присвячену Дню маркетолога, зі здобувачами вищої освіти групи Мб21(3,10д) ОП “Маркетинг”. 25 жовтня в Україні відзначають День маркетолога. У сучасному світі не можна навіть і уявити ефективне функціонування жодної компанії без маркетолога. Адже маркетолог – це ключова фігура успішного бізнесу
Під час виховної години куратор привітала здобувачів вищої освіти з професійним святом. Також під час зустрічі було анонсовано заходи, які будуть відбуватися в університеті.