27-31 березня 2023 р. викладачі кафедри ФММ прийняли активну участь у роботі профорієнтаційного табору PHARM CAMP НФаУ- 2023 «Створюй майбутнє з НФаУ!»

27-31 березня 2023 р. викладачі кафедри ФММ прийняли активну участь у роботі профорієнтаційного табору  PHARM CAMP НФаУ- 2023 «Створюй майбутнє з НФаУ!»

27-31 березня 2023 р.

Під час весняних шкільних канікул з 27.03.2023р. по 31.03.2023 р. викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу прийняли активну участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ- 2023 «Створюй майбутнє з НФаУ!». Протягом тижня в рамках освітянського марафону були проведені цікаві інтерактивні лекції для учнів 7-11 класів з м. Харкова, Харківської, Полтавської, Дніпровської та ін. областей України.

Лекцію-вікторину «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!» презентували доц. Бабічева Г.С, доц. Бондарєва І.В., ас. Чегринець А.А. Лекцію-шоу «Навчимо ефективно спілкуватись» провели доц. Малініна Н.Г., ас. Шуванова О.М., доц. Жадько С.В., професор Ткачова О.В. провела лекцію-тренінг «Шлях до успіху – як розподілити свій час». Всього за час роботи табору було прочитано 14 лекцій з 15 запланованих. Дуже вдячні всім учасникам PHARM CAMP за проявлений інтерес, активну участь, а також висловлюємо подяку представникам адміністрації ЗСО та класним керівникам за співпрацю і залученість до профорієнтаційних заходів НФаУ. До нових зустрічей!