28 березня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу долучилась до роботи профорієнтаціного онлайн марафону «PHARM CAMP НФаУ-весна 2024». Для учасників марафону доцент кафедри Ганна Бабічева провела вебінар-тренінг «Запитай обличчя про що думає серце. Практика
визначення рівня емоційного інтелекту». В ігровій інтерактивній формі школярі мали можливість познайомитися з видами емоцій, моделлю емоційної компетентності, визначити свій рівень емоційного інтелекту за допомогою візуальних тестів. Важливо навчитися розуміти власні емоції та емоції інших людей, щоб бути чудовим співрозмовником, гарним командним гравцем і просто щасливою і успішною людиною! Дякуємо за позитивні відгуки. Бажаємо всім учасникам тільки позитивних емоцій, миру, перемоги та світлого майбутнього. Чекаємо у Національному фармацевтичному університеті!