4 жовтня 2021 р. HR-менеджер ТОВ “Аметрін ФК” Ольга Кишинська поділилася досвідом управління комерційними відділами фармацевтичних компаній зі студентами 1 групи 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» під час онлайн заняття за темою «Збутова діяльність фармацевтичних підприємств»

4 жовтня 2021 р.  HR-менеджер ТОВ "Аметрін ФК" Ольга Кишинська поділилася досвідом управління комерційними відділами фармацевтичних компаній зі студентами 1 групи 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» під час онлайн заняття за темою «Збутова діяльність фармацевтичних підприємств»

4 жовтня 2021 р.

HR-менеджер ТОВ “Аметрін ФК” Ольга Кишинська поділилася досвідом управління комерційними відділами фармацевтичних компаній зі студентами 1 групи 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» під час онлайн заняття за темою «Збутова діяльність фармацевтичних підприємств». Студенти ознайомилися зі структурою оптової фармацевтичної компанії та отримали практичний інструментарій реалізації бізнес-процесу «Підготовка зустрічі з постачальником». Заняття підготовлено доц. Ольгою Рогулею з метою розвитку партнерства з роботодавцями між Національним фармацевтичним університетом та ТОВ “Аметрін ФК” за участю керівника відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання Оксани Барковської.